News

Spojujeme síly: CI2+SUSTO

Vydejte se s námi na cestu 
k udržitelnosti, nenecháme Vás zabloudit.

Spojujeme síly se SUSTO - Sustainability Tools, abychom našim partnerům a klientům doručili kvalitnější služby pro zvládnutí přechodu k udržitelnosti. Udržitelnost už není jenom drobným Read more »

Liberecký kraj je jedním z prvních krajů v republice, který má plán adaptace na změnu klimatu - díky CI2, o. p. s.

Vyšší teploty, vyprahlá města a pole, přívalové deště – to je jen výčet důsledků klimatických změn. Na ně se snaží Liberecký kraj reagovat tím, že sám přichází s návrhy adaptačních opatření, která by negativním dopadům klimatu předcházela či je sama řešila. Dokument Akční plán adaptace na Read more »

České firmy i jednotlivci pomáhají klimatu také kompenzací svých emisí. Financují novou vzrostlou zeleň v krajině

Výsadba aleje v Rybníkách (listopad 2019)

V České republice se letos začínají poprvé ve větší míře realizovat speciální offsetové projekty zaměřené na úspory či kompenzaci již vypuštěných emisí skleníkových plynů. V zahraničí jde o poměrně běžný postup, jímž firmy či jednotlivci snižují dopady své vlastní činnosti na klima. A to poté, Read more »

Startuje soutěž pro školáky "Do akce za naše klima"

Dalším ze stěžejních výstupů projektu "Klima se mění: od informací k akci“ je  SOUTĚŽ PRO STUDENTY STŘEDNÍCH ŠKOL A ŽÁKY 2. STUPNĚ ZŠ pod názvem "Do akce za naše klima“. První kolo soutěže právě odstartovalo a bude pokračovat až do března, kdy dojde ke slavnostnímu vyhlášení výsledků Read more »

Pages