Úspěšná putovní výstava o ochraně klimatu je nyní dostupná všem on-line

Originální česká výstava Klima se mění – změň se i ty! má nově vlastní webovou prezentaci www.klimasemeni.cz, na níž můžete výstavu navštívit odkudkoliv. Současně zde najdete další informace o výstavě a doprovodných aktivitách projektu. Města i další zájemci si zde také mohou u organizátorů poptat přivezení výstavy do svého města či obce.

Výstava, která na svých zastávkách podněcuje zájem obyvatel o ochranu klimatu, se na cestu po městech České republiky vydala v srpnu 2018. Výstava vznikla v rámci osvětového projektu, který ve veřejném prostoru řady měst České republiky srozumitelnou a názornou formou ukazuje základní fakta o dopadech globální změny klimatu, jejích souvislostech, příčinách a zejména možnostech, jak na změny mohou lidé a města reagovat. 

Nyní je výstava  Klima se mění – změň se i ty!  tedy přístupná bez omezení komukoliv také v on-line podobě, takže si ji můžeme prohlédnout ještě dříve, než dorazí do vašeho města (nebo pokud jste ji naopak ve svém městě už propásli). 

Výstava vznikla s podporou Ministerstva životního prostředí v rámci projektu Výstava – „Klima se mění. Změň se i ty“, realizovaného organizací CI2, o. p. s.